29 Nisan 2016

02:38:56

Sponsor Reklam

Sponsor Reklam

Battal Gazinin İntikamıDetaylar

Cuma

29 Nisan

Battal Gazinin İntikamı
Battal Gazi'nin karısı, Bizanslıların köylerine yaptığı baskın sonucu öldürülür. Bizanslılar baskından dönerken Battal Gazi'nin çocuğunu da yanlarına alırlar. Gazi öldürülen karısı ve kaçırılan çocuğu için amansız bir mücadeleye girişir.

Armageddon (Armageddon)Detaylar

Cuma

29 Nisan

Armageddon (Armageddon)
Bir gök taşının yörüngesiyle dünya kesişmektedir ve hesaplara göre bu gök taşı dünyaya çarpacaktır. Bu çarpmayı engellemek üzere bir sondajcı görevlendirilir ve daha sonrasında gök taşına doğru bir yolculuk başlar. Yolda uğradıkları Rus uzay istasyonu infilak etmiş ve içindeki astronotu almışlardır. Gönderilen 2 mekikten birine yolda meteorlar çarpar ve düşer öteki mekik ise başarılı bir şekilde iner ve kazmaya başlar işi yarılamışken kazmak için kullandıkları matkap aracı patlama ile havaya uçar tam her şey bitti derken öteki mekikten sağ kurtulanlar araçla gelir ve kazma işlemine devam edilir. Kazı bitirilip bomba yerleştirildiğinde bombanın uzaktan kumandasının bozulduğu görülür bunun üzerine Harry Stamper orda kalarak bombayı patlatır ve dünyayı kurtarır.

Kanal 7 Haber SaatiDetaylar

Cuma

29 Nisan

Kanal 7 Haber Saati
Kanal 7 Haber Merkezi dünyada ve Türkiye'de yaşanan tüm gelişmeleri ekrana taşıyor. Türkiye ve dünya gündeminin önemli gelişmeleri, farklı görüş ve renklerle izleyicilere aktarılıyor.

ElifDetaylar

Cuma

29 Nisan

Elif
Yasak bir aşk… Ailelerden gizli gerçekleşen bir evlilik, ortaya çıkan gerçeğin sonunda yıkılan bir yuva… Ve küçücük yaşında hayatın acı gerçekleriyle yüzleşen Elif… Anne ve babası, kendisinin varlığından habersiz yollarını ayırdığında kaderi çizilen Elif, zorluklar içinde dünyaya gelir. Üvey babasının yanında geçen sancılı zamanların ardından hiç bilmediği ve kendisinden habersiz olan öz babası Kenan’ın evine besleme olarak gönderilir. Fakat Elif, çiftlikte kendisini bekleyenlerden habersizdir. Kalbinde kocaman sevgileri besleyen minik Elif, kendisine kötülük yapmaya çalışanlara sonsuz sevgi kapısını açar. Çiftlikte Elif’i bekleyen acı sürprizler, Elif’in annesine duyduğu özlemi gün geçtikçe arttırmaktadır. Anne hasretiyle yanıp tutuşan Elif, küçücük yaşında sabrın anlamını öğrenmiştir.

Kanal 7 Ana HaberDetaylar

Cuma

29 Nisan

Kanal 7 Ana Haber
Kanal 7 Haber Merkezi dünyada ve Türkiye'de yaşanan tüm gelişmeleri ekrana taşıyor. Türkiye ve dünya gündeminin önemli gelişmeleri, farklı görüş ve renklerle izleyicilere aktarılıyor.

TV FilmiDetaylar

Cuma

29 Nisan

TV Filmi
Televizyon filmi kuşağında birbirinden ilginç filmler izleyiciyle buluşuyor. Günümüzde kaybolmaya yüz tutmuş manevi ilişkiler, komşuluk, iyilik-kötülük gibi kavramlar sorgulanıyor.