24 Ağustos 2016

11:22:16

Sponsor Reklam

Sponsor Reklam

Zor Ölüm 1 (Die Hard)Detaylar

Pazartesi

01 Ağustos

Zor Ölüm 1 (Die Hard)
Artık polis departmanında çalışmayan ve alkol tedavisi gören McClane, devlete bağlı bir güvenlik biriminde tehlikeli bilgisayar korsanlarını takip etmektedir. Noel tatili için Los Angeles´a gelen New York´lu John McClane, ayrı olduğu karısıyla buluşmak üzere Nakatomi binasına gelir. Ancak bina teröristler tarafından işgal edilmiş ve çalışanlar rehin alınmıştır.

Hayal Et (Imagine That)Detaylar

Pazartesi

01 Ağustos

Hayal Et (Imagine That)
Evan Danielson, başarılı bir finansçıdır. Fakat yedi yaşındaki küçük kızı, Evan’ı hayali dünyasına davet ederek, orada yaşayan prensesler ve kraliçe ile tanıştırınca, kızı ile olan ilişkisini tekrar sorgulama noktasına gelir. Evan ve Olivia, şimdiye kadar olması gereken bir baba-kız ilişkisi kuramamışlardır. Evan kariyeri ile her zaman çok meşgul olmuş, bu da Olivia’yı babasından vazgeçecek noktaya getirmiştir. Sonunda Evan önemli bir terfi alır. Bu terfinin arkasında ise küçük kızının geniş hayal dünyası yatmaktadır.

Kanal 7 Haber SaatiDetaylar

Pazartesi

01 Ağustos

Kanal 7 Haber Saati
Kanal 7 Haber Merkezi dünyada ve Türkiye'de yaşanan tüm gelişmeleri ekrana taşıyor. Türkiye ve dünya gündeminin önemli gelişmeleri, farklı görüş ve renklerle izleyicilere aktarılıyor.

TV FilmiDetaylar

Pazartesi

01 Ağustos

TV Filmi
Televizyon filmi kuşağında birbirinden ilginç filmler izleyiciyle buluşuyor. Günümüzde kaybolmaya yüz tutmuş manevi ilişkiler, komşuluk, iyilik-kötülük gibi kavramlar sorgulanıyor.

Yalancı Bahar (Madhubala)Detaylar

Pazartesi

01 Ağustos

Yalancı Bahar (Madhubala)
Madhubala’ya hamile olan Padmini, kocasının erkek çocuk baskısına daha fazla dayanamaz ve 8 yaşındaki kızı Trishna’yı da alarak evi terk ederek bir film setinde dublörlük yaparak hayatını sürdürür. Zamanla büyüyen, genç ve güzel bir kız olan Madhubala bir güzellik salonunda çalışmaktadır. Bir gün ülkenin en büyük film yıldızı Rishabh, Madhubala’nın nişanlısı Mukund’a çarpıp kaçar. Dilediği her şeyi yapabilecek maddi güce sahip olan ünlü yıldız 3 gün sonra serbest bırakılır. Üstelik kaza hakkındaki dava da onun lehine sonuçlanmıştır. Bu durum karşısında büyük bir üzüntü yaşayan Madhubala, Rishabh’dan intikam almaya karar verir. Madhubala’nın intikam mücadelesi onun Rishabh ile istemeyerek de olsa evlenmesine sebep olur. İkilinin birbirine karşı nefreti evliliğin ilk zamanlarında da etkisini gösterse de Madhubala ve Rishabh zamanla birbirine yakınlaşır. Artık onlar birbirlerine karşı değil aşklarına engel olmak isteyen kişilere karşı savaşmaktadır.

Deli Divane (Sapna Babul Ka Bidaai)Detaylar

Pazartesi

01 Ağustos

Deli Divane (Sapna Babul Ka Bidaai)
Ailesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan Sadhna, Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır. Alekh’in annesi Vasundhara, oğlunun durumunun günden güne iyiye gittiğini görünce Sadhna’ya olan güveni daha da artar ve ondan Alekh ile evlenmesini ister. Sadhna, yaşadığı tüm karasızlıklara rağmen bu evliliğe razı olur. Diğer yandan ailenin üniversite eğitimi için Amerika’da bulunan oğlu Ranvir de mezuniyetinin ardından eve geri döner ve abisinin düğün hazırlıkları esnasında Sadhna’nın kız kardeşi Ragini ile tanışır. Kısa zamanda birbirlerine âşık olan Ranvir ve Ragini’de evlilik kararı alır. Alekh ve Sadhana arasında şiddetli tartışmalar başlayınca Vasundhara, Sadhna’yı evden kovar.