30 Mayıs 2015

21:11:31

Sponsor Reklam

Sponsor Reklam

Gündüz GeceDetaylar

Cumartesi

23:00

30 Mayıs

Gündüz Gece
Halk müziği sanatçısı Kürşat'ın sunduğu eğlenceli sohbetler, türküler, maniler, farklı bölgelerden hasat zamanı telaşları, imece usulü mahsul üretimi sırasında yaşanan keyifli dakikalar Gündüz Gece ile ekrana geliyor.

Şangaylı Kovboy (Shanghai Noon)Detaylar

Cumartesi

21:00

30 Mayıs

Şangaylı Kovboy (Shanghai Noon)
Çin İmparatorunun güzeller güzeli kızı Prenses Pei Pei Amerika'ya kaçırılır. Bunun üzerine İmparator üç kraliyet muhafızını prensesi kurtarmaları için Amerika'ya, vahşi batıya gönderir. Chon Wang seçilenler arasında değildir ama ne yapıp edip gitmeye kararlıdır. Bavullarını taşımak üzere muhafızlarla beraber Amerika'ya doğru yola çıkar. Nevada Çölü'ne kadar onlarla beraber gelen Wong, bir hırsızlık olayı sırasında trenden atılır ve çölde yalnız kalır.

Hz. YusufDetaylar

Cumartesi

19:00

30 Mayıs

Hz. Yusuf
Hazreti Yusuf kıssasının senaryolaştırılmasıyla ortaya çıkan dizide Hazreti Yusuf'un doğumundan gençlik yıllarına kadar geçen hayatı anlatılıyor. Hz. Yusuf'un, Kur'an'da anlatılan kardeşlerinin hasedi, köle diye satılışı, Zeliha'nın aşkı, hapse düşmesi ve sonunda Mısıra vali olması konu ediliyor.

Kanal 7 Hafta Sonu HaberleriDetaylar

Cumartesi

17:50

30 Mayıs

Kanal 7 Hafta Sonu Haberleri
Hafta Sonu Haberleri’nde, bir hafta boyunca Türkiye ve dünyada yaşanan gelişmeler, son dakika haberleri, özel dosyalar ve birbirinden ilginç konular yer alıyor.

TV FilmiDetaylar

Cumartesi

12:30

30 Mayıs

TV Filmi
Televizyon filmi kuşağında birbirinden ilginç filmler izleyiciyle buluşuyor. Günümüzde kaybolmaya yüz tutmuş manevi ilişkiler, komşuluk, iyilik-kötülük gibi kavramlar sorgulanıyor.

DoktorlarDetaylar

Cumartesi

12:00

30 Mayıs

Doktorlar
Bir hastanede çalışan bir grup doktorun meslek yaşantıları ve aşkları... Zuhal, disiplinli bir başhekimdir. Aynı zamanda Duygu'nun ablasıdır. Kararlı,yetenekli başarılı,genç ve güzel bir cerrahtır. Levent ise zeki, yakışıklı, çok yetenekli ve doğal olarak çok başarılı bir beyin cerrahıdır... Suat, hastanedeki en başarılı cerrahlardan biridir. Kendini beğenmiş ve kibirli tavırları nedeniyle pek sevilmez. Fazlasıyla takıntılıdır. Dolabında tek renk gömlek ve takım elbise vardır. Yapılan en ufak bir hatayı bile affetmez. Bu yüzden hem bir baş belası hem de çok iyi bir öğretmendir.