20 Aralık 2014

23:29:01

Sponsor Reklam

Sponsor Reklam

Gündüz GeceDetaylar

Cumartesi

23:30

20 Aralık

Gündüz Gece
Halk müziği sanatçısı Kürşat'ın sunduğu eğlenceli sohbetler, türküler, maniler, farklı bölgelerden hasat zamanı telaşları, imece usulü mahsul üretimi sırasında yaşanan keyifli dakikalar Gündüz Gece ile ekrana geliyor.

Hayat DediğinDetaylar

Cumartesi

22:30

20 Aralık

Hayat Dediğin
Konularını yaşamın içinden alan hikayelerden oluşan senaryoları ile hayatın ibret veren yönleri seyirciyle buluşuyor. Haklı ile haksızın er geç ortaya çıktığı, mazlumun tüm yaşananlara rağmen zalimden hakkını aldığı bir dünyanın gözler önüne serildiği ibret dolu filmler ekrana geliyor.

Japon İşiDetaylar

Cumartesi

20:45

20 Aralık

Japon İşi
Başak, iki rakip gazino sahibinin paylaşamadığı bir şarkıcıdır. Genç kadın bir gün öldürüleceğinden korktuğu için kılık değiştirip, yurt dışına kaçar. Gazinocular Başak'ı ararken, karşılarına şarkıcının bir kopyası çıkar. Bu bir robottur. Gazinoda çalışan Veysel adlı garson, Japon bir turistin gönderdiği ve şarkıcıya çok benzeyen robotu herkese Başak diye tanıtır...

Kediler ve Köpekler 2 (Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore)Detaylar

Cumartesi

19:00

20 Aralık

Kediler ve Köpekler 2 (Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore)
Kediler ve köpekler arasındaki çekişmede çılgın bir kedi rekabette birkaç pati öndedir. Kitty Galore önceden Meows isimli casus kediler organizasyonunun üyesidir. Galore’nin düşmanlarını yenmesi için şeytani bir planı vardır. Beklenmedik bu tehdit karşısında kediler ve köpekler kendilerini ve insanları kurtarmak için ilk kez işbirliği yaparlar.

Kanal 7 Hafta Sonu HaberleriDetaylar

Cumartesi

17:50

20 Aralık

Kanal 7 Hafta Sonu Haberleri
Hafta Sonu Haberleri’nde, bir hafta boyunca Türkiye ve dünyada yaşanan gelişmeler, son dakika haberleri, özel dosyalar ve birbirinden ilginç konular yer alıyor.

Yüce Dağ BaşındaDetaylar

Cumartesi

16:00

20 Aralık

Yüce Dağ Başında
Ceylan ile Osman birbirlerine aşık olmalarına rağmen Osman, babası Bekir Bey tarafından toprak ağası Davut'un kızı Fatma ile zoraki evlendirilir. Bekir beyin niyeti bir yuva kurmaktan çok ticaret ortaklığıdır. Osman’ın evlenmesiyle birlikte iki sevgilinin de yolları ayrılır. Köyün delikanlılarından İbrahim Ceylan'ın yalnız kalmasını fırsat bilerek onu elde etmeye çalışır. Osman ve Fatma’nın evlilikleri ise aynı yatağı paylaşmadan sürmektedir. Ne var ki ne Osman’ın bu gönülsüz evliliği sürdürmeye niyeti vardır ne de Fatma’nın. Osman'ın Fatma ile evlenmesini içine sindiremeyen Ceylan ise, İbrahim’in ısrarlarına sonunda boyun eğer ve birazda Osman’a inat İbrahim’in evlilik teklifini kabul eder. Acı haberi alan Osman Ceylan'ın kararından çok etkilenir ve istemeden de olsa Ceylan’a karşı olan duygularını Fatma’ya yansıtır ve Fatma evi terk eder. Osman için belki de sevgisine sahip çıkması için son fırsattır bu. Zorda olsa kararını veren Osman’ın önünde iki seçim vardır. Ya sevdiği kadını, Ceylan'ı kolundan tutup babasının evine gelin getirmek, ya da kalbini kırdığı Fatma’nın gönlünü almak…