31 Ekim 2014

21:44:50

Sponsor Reklam

Sponsor Reklam

Ömer Döngeloğlu ile Önden GidenlerDetaylar

Pazartesi

00:30

3 Kasım

Ömer Döngeloğlu ile Önden Gidenler
Hz. Muhammed'in yaşamından kesitler olayların yaşandığı yerlerden aktarılıyor. Ömer Döngeloğlu, Hz. Muhammed'in yaşamından önemli olayları, İslam'ın kutsal şehirlerinden görüntüler eşliğinde anlatıyor.

ŞabaniyeDetaylar

Pazar

22:30

2 Kasım

Şabaniye
Kan davası yüzünden Şaban'ın peşinde adamlar vardır. Kurnaz Şaban, kaçmak için ilginç bir yol bulur. Kadın kılığına girerek, şarkıcı olur ve Şabaniye ismiyle sahneye çıkar. Daha ilk günden, onu dinlemeye gelen kanlısı Şabaniye'ye aşık olur. Ancak Şabaniye'ye aşık olan düşmanı, bir yandan da deliler gibi Şaban'ı aramaktadır. İkili arasında komik bir kovalamaca başlar.

Yenilmez 3Detaylar

Pazar

21:00

2 Kasım

Yenilmez 3
Maksimum seviyede korunan bir hapishanede gizli dövüşler düzenlenmektedir. Dünyanın dört bir tarafından gelen sekiz özel mahkum, ölümcül dövüşlerde mücadele etmektedir. Kazanan, ödül olarak özgürlüğüne kavuşacaktır. Rus tutuklu Boyka da bu dövüşlere hazırlanmaktadır. Genç adam, dizinden sakatlandığı için işi hiç kolay değildir ama hayatta kalmak için dövüşmekten başka çaresi yoktur.

Necmi'nin DünyasıDetaylar

Pazar

19:50

2 Kasım

Necmi'nin Dünyası
Ekranların sevilen ismi Magic Necmi, Türkiye'yi karış karış geziyor. Ancak bu program bilinen gezi programlarından oldukça farklı… Programda illüzyon, skeçler, lezzetli yemekler ve sıcacık sohbetler var…

Kanal 7 Hafta Sonu HaberleriDetaylar

Pazar

18:50

2 Kasım

Kanal 7 Hafta Sonu Haberleri
Hafta Sonu Haberleri'nde, bir hafta boyunca Türkiye ve dünyada yaşanan gelişmeler, son dakika haberleri, özel dosyalar ve birbirinden ilginç konular yer alıyor.

BelgeselDetaylar

Pazar

17:00

2 Kasım

Belgesel
Afrika: Dünyanın en ölümcül avcılarına ev sahipliği yapan egzotik bir çevre. Bu vahşi doğada binlerce yıldır hayatta kalma savaşı devam ediyor. Yırtıcı hayvanlar, kendilerine verilen silahlarla çok farklı avlanma taktikleri sergiliyor.