9 Şubat 2016

05:01:14

Sponsor Reklam

Sponsor Reklam

Söz ve MüzikDetaylar

Salı

09 Şubat

Söz ve Müzik
Söz ve Müzik bu hafta, Ayna Grubu’yla tanınan ve şarkılarıyla bir neslin aklına kazınan Erhan Güleryüz’ü ağırlıyor. Senaryosunu yazdığı, yönetmenliğini kendisi yapan ve başrol oyunculuğunu da üstlendiği ‘İçimde Akan Nehir’ filminin konusunu ve çekim aşamasında yaşanan ilginç olayları Erhan Güleryüz, Söz ve Müzik izleyicileri ile paylaşıyor. Programda ayrıca, Erhan Güleryüz sevilen eski şarkılarını programın sunucusu Mustafa Bozkurt ile birlikte Söz ve Müzik izleyicilerine özel olarak seslendiriyor.

Vahşi Doğa (The Wild)Detaylar

Salı

09 Şubat

Vahşi Doğa (The Wild)
New York Hayvanat Bahçesi'nde yaşamını sürdüren Ryan adlı yavru aslan, yanlışlıkla Afrika'ya gönderilen bir gemiye bindirilir. Onu kurtarmak için bir aslan, bir zürafa, bir anakonda yılanı, bir koala ayısı ve bir sincaptan oluşan beş kişilik ekip harekete geçer. Hayvanat bahçesinin rahat ortamına alışmış olan sevimli dostlarımız, bu tehlikeli macera sırasında New York'un da aslında ormandan farksız bir yer olduğunu keşfedecek, vahşi ortamla tanışacaklardır.

Kanal 7 Haber SaatiDetaylar

Salı

09 Şubat

Kanal 7 Haber Saati
Kanal 7 Haber Merkezi dünyada ve Türkiye'de yaşanan tüm gelişmeleri ekrana taşıyor. Türkiye ve dünya gündeminin önemli gelişmeleri, farklı görüş ve renklerle izleyicilere aktarılıyor.

ElifDetaylar

Salı

09 Şubat

Elif
Yasak bir aşk… Ailelerden gizli gerçekleşen bir evlilik, ortaya çıkan gerçeğin sonunda yıkılan bir yuva… Ve küçücük yaşında hayatın acı gerçekleriyle yüzleşen Elif… Anne ve babası, kendisinin varlığından habersiz yollarını ayırdığında kaderi çizilen Elif, zorluklar içinde dünyaya gelir. Üvey babasının yanında geçen sancılı zamanların ardından hiç bilmediği ve kendisinden habersiz olan öz babası Kenan’ın evine besleme olarak gönderilir. Fakat Elif, çiftlikte kendisini bekleyenlerden habersizdir. Kalbinde kocaman sevgileri besleyen minik Elif, kendisine kötülük yapmaya çalışanlara sonsuz sevgi kapısını açar. Çiftlikte Elif’i bekleyen acı sürprizler, Elif’in annesine duyduğu özlemi gün geçtikçe arttırmaktadır. Anne hasretiyle yanıp tutuşan Elif, küçücük yaşında sabrın anlamını öğrenmiştir.

Kanal 7 Ana HaberDetaylar

Salı

09 Şubat

Kanal 7 Ana Haber
Kanal 7 Haber Merkezi dünyada ve Türkiye'de yaşanan tüm gelişmeleri ekrana taşıyor. Türkiye ve dünya gündeminin önemli gelişmeleri, farklı görüş ve renklerle izleyicilere aktarılıyor.

TV FilmiDetaylar

Salı

09 Şubat

TV Filmi
Televizyon filmi kuşağında birbirinden ilginç filmler izleyiciyle buluşuyor. Günümüzde kaybolmaya yüz tutmuş manevi ilişkiler, komşuluk, iyilik-kötülük gibi kavramlar sorgulanıyor.