25 Kasım 2015

10:08:28

Sponsor Reklam

Sponsor Reklam

Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü (Lord Of The Rings: Return Of The King)Detaylar

Çarşamba

25 Kasım

Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü (Lord Of The Rings: Return Of The King)
Sauron gözünü Gondor’un başkenti Minas Tirith’e dikmiştir ve Yüzük Savaşı olanca şiddetiyle devam etmektedir. Büyücü Gandalf ve Aragorn, savaş için müttefik toplamaya çalışırlarken Gondor’da muhalefetle karşılaşır. Denethor ve ailesi, Gondor’da kral soyundan birisi gelene kadar ülkenin koruyuculuğunu üstlenmiştir. Ancak bu durum yüzyıllardır sürmektedir. Kral soyundan geriye kalan tek kişi aslında Aragorn’dur ama onun da kaderini gerçekleştirebilmesi için kendinden şüphe etmeyi bırakması gerekmektedir. Gandalf, alışılmadık müttefikler bulmaya çalışırken, kahramanlık beklenmedik kişilerden gelir. Tüm bu savaş ise Orta Dünya’daki tüm varlıkların kaderini belirleyecek olan Güç Yüzüğü’nü taşıyan hobbit Frodo Baggins’e biraz daha zaman kazandırmak içindir. Frodo ve arkadaşı Samwise’ın yüzüğü yok etmek için çıktıkları yolculukta güçleri de zamanları da azalmaktadır. Üstelik kendilerine rehber ettikleri, yüzüğün eski sahibi olan yaratık Gollum, “kıymetlisi”ne yeniden kavuşabilmek için ikiliyi ölümcül bir tuzağa çekmektedir.

Kanal 7 Haber SaatiDetaylar

Çarşamba

25 Kasım

Kanal 7 Haber Saati
Kanal 7 Haber Merkezi dünyada ve Türkiye'de yaşanan tüm gelişmeleri ekrana taşıyor. Türkiye ve dünya gündeminin önemli gelişmeleri, farklı görüş ve renklerle izleyicilere aktarılıyor.

ElifDetaylar

Çarşamba

25 Kasım

Elif
Yasak bir aşk… Ailelerden gizli gerçekleşen bir evlilik, ortaya çıkan gerçeğin sonunda yıkılan bir yuva… Ve küçücük yaşında hayatın acı gerçekleriyle yüzleşen Elif… Anne ve babası, kendisinin varlığından habersiz yollarını ayırdığında kaderi çizilen Elif, zorluklar içinde dünyaya gelir. Üvey babasının yanında geçen sancılı zamanların ardından hiç bilmediği ve kendisinden habersiz olan öz babası Kenan’ın evine besleme olarak gönderilir. Fakat Elif, çiftlikte kendisini bekleyenlerden habersizdir. Kalbinde kocaman sevgileri besleyen minik Elif, kendisine kötülük yapmaya çalışanlara sonsuz sevgi kapısını açar. Çiftlikte Elif’i bekleyen acı sürprizler, Elif’in annesine duyduğu özlemi gün geçtikçe arttırmaktadır. Anne hasretiyle yanıp tutuşan Elif, küçücük yaşında sabrın anlamını öğrenmiştir.

Kanal 7 Ana HaberDetaylar

Çarşamba

25 Kasım

Kanal 7 Ana Haber
Kanal 7 Haber Merkezi dünyada ve Türkiye'de yaşanan tüm gelişmeleri ekrana taşıyor. Türkiye ve dünya gündeminin önemli gelişmeleri, farklı görüş ve renklerle izleyicilere aktarılıyor.

Mahmut Tuncerle Nasipse OlurDetaylar

Çarşamba

25 Kasım

Mahmut Tuncerle Nasipse Olur
Hayatın içinden merak edilen konuların uzman konuklarca ele alınacağı Mahmut Tuncer’le Nasipse Olur gündüz kuşağına farklılık getiriyor. Sürpriz sanatçılar, halaylar, yemek tarifleri, sağlık ve güzellik önerileri Mahmut Tuncer farkıyla ekrana geliyor. Ve bir Mahmut Tuncer klasiği… Sevip de kavuşamayanlar, imkansızlıktan evlenemeyenler Mahmut Tuncer’le Nasipse Olur’da yuvalarını kuruyorlar. Programda her hafta bir çiftin nikahı kıyılıyor.

Bir Garip Aşk (Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?)Detaylar

Çarşamba

25 Kasım

Bir Garip Aşk (Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?)
Kendi halinde, aile değerlerine bağlı, manevi ilkelerle hareket eden Ksushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kshushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushinin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; diğer taraftan Khushi her zaman kendi değerlerini ve ilkelerini takip etmeye çalışır.