28 Temmuz 2014

07:12:45

Sponsor Reklam

Sponsor Reklam

İstilaDetaylar

Salı

23:30

29 Temmuz

İstila
Washington'da insan davranışlarını değiştiren gizemli bir salgın hastalık ortaya çıkar. Şehirde oğluyla birlikte yaşayan psikiyatrist Carol, kısa bir süre sonra bu salgının dünya dışı yaratıklardan kaynaklandığını keşfeder. Bir taraftan oğlunu salgından korumaya çalışan Carol, diğer taraftan salgını durdurmak için çözümün kendi oğlu olduğunu anlayacaktır.

Şendul ŞabanDetaylar

Salı

21:30

29 Temmuz

Şendul Şaban
Evli ve iki çocuk babası olan Şaban, çalıştığı fabrikadan maaşına zam isterken sakarlıkları yüzünden işten kovulur. Yeni bir iş aramasına rağmen bir türlü bulamaz. Bu arada hep eşi gibi çalışmak isteyen Necla bir sekreterlik işi bulur ve evin geçimini üstlenir. Evde roller bir anda değişmiş ve ortaya sıra dışı bir tablo çıkmıştır. Karı kocanın bu ilginç iş paylaşımı çevrelerinde de olay hale gelir. Kemal Sunal ve Nevra Serezli, gülmeye doyamayacağınız muhteşem bir performans sergiliyor.

Harry Potter ve Sırlar OdasıDetaylar

Salı

19:45

29 Temmuz

Harry Potter ve Sırlar Odası
Dursleyler o yaz öylesine çekilmez olmuşlardır ki, Harry bir an önce okulu Hogwarts'a geri dönmek için can atmaktadır. Eşyalarını toplarken ortaya çıkan ev cini Dobby ise onu uyarır: Hogwarts'a dönerse bir felaket olacaktır... Harry Potter'ın okula dönmesiyle ev cininin bahsettiği felaket gerçekleşir. Sırlar Odası'nın açılmasıyla ortaya çıkan karanlık bir güç, Hogwarts'takileri taşa çevirmeye başlar. Harry, hayatını tehlikeye atarak, odanın elli yıllık ölümcül gizemini çözmeye çalışır. Ve gerçekten başına gelmedik felaket kalmaz...

Köşe KapmacaDetaylar

Pazartesi

23:30

28 Temmuz

Köşe Kapmaca
Galata Kulesi’nde paha biçilmez mücevherlerin sergilendiğini duyan Donanma Kamil ve arkadaşları burayı soymaya karar verir. İstanbul’un tanınmış kabadayısı Siyah Muammer ve adamları da mücevherleri ele geçirmeyi planlamaktadır. Kamil ve arkadaşları ustaca bir planla mücevherleri çalmayı başarır ancak onları Muammer’in adamlarına kaptırırlar. Milyonlarca dolara mücevherleri sigortalayan sigortacının tek derdi ise onların bir an önce bulunmasıdır. Kafadarlar mücevherleri geri alabilmek için intikam planı yaparlar. Mücevherler yine el değiştirmiştir ancak Muammer’den kurtulmak sandıkları kadar kolay değildir. Elden ele geçen mücevherlerin peşinde komik bir köşe kapmaca oynanmaktadır.

İnatçıDetaylar

Pazartesi

21:30

28 Temmuz

İnatçı
Bayram köyün en inatçı kişisi diye tanınmaktadır. Karşı köyden bir kıza aşıktır ve sürekli Zeynep’i istesin diye annesini gönderir. Her seferinde de reddedilir. Bu sırada köye şehirden birtakım zengin adamlar gelir ve köy arazisini kullanıp fabrika sahasına döndürmek istediklerini, bunun içinde köylülerin arsalarını onlara satmaları gerektiğini söylerler. Köylüleri ikna etmek için ellerinden geleni yaparlar fakat Bayram’ı kandırmakta oldukça zorlanacaklardır.

PostacıDetaylar

Pazartesi

19:45

28 Temmuz

Postacı
Sevtap ve postacı Adem aynı mahallede oturan iki gençtir. Birbirlerini seven gençlerin tek amacı evlenmektir. Ancak Sevtap'ın babası, ağabeyi Almanya'dan dönmeden bu evliliğe izin vermeyeceğini söyler. Almanya'dan dönen ağabey ise iki gencin ilişkisine şiddetle karşı çıkar. Sevtap da çareyi Adem'e kaçmakta bulur.