22 Ağustos 2014

22:36:37

Sponsor Reklam

Sponsor Reklam

FeryatDetaylar

Cuma

02:20

22 Ağustos

Feryat
Çadır tiyatrolarında yetişmiş fettan bir şarkıcı ile, yoksul ve toy bir öğrencinin aşk öyküsü...

Yüz Numaralı AdamDetaylar

Cumartesi

21:30

23 Ağustos

Yüz Numaralı Adam
Ailesinin para kazanması için zorladığı Şaban, girdiği bütün işlerde saflığı yüzünden başarısız olur. Ancak bir gün önemli bir firmanın reklam kampanyasının yüzü olarak seçilir ve Şaban'ın oynadığı reklam büyük bir ilgi görür. O artık bütün reklamlar için aranan yüz olur. Ne var ki, firmanın ürünleri bozuk çıkacak ve vatandaşların Şaban'a güveni azalacaktır. Reklamlarında oynadığı firmayla ilgili gerçekleri öğrenen Şaban, firmaya savaş açar.

Şaşkın DamatDetaylar

Cuma

22:40

22 Ağustos

Şaşkın Damat
Apti, zengin bir adamın evinde çalışan saf ve genç bir bahçivandır. Ev sahibinin yeğeni Serpil'e uzaktan uzağa hayranlık duyar. Serpil ise amcasının parasının peşindedir ve kendini namuslu bir ev kızı olarak gösterir. Amca, bir gün gerçekleri fark eder ve Serpil’in Bahçıvan Apti’yle evlenmesini, aksi takdirde onu tüm mirasından yoksun bırakacağını söyler. Başka çaresi kalmayan Serpil, Apti’yle evlenir. Tatil için gittikleri Uludağ’da zengin bir işadamı olarak kendini tanıtan bir gence aşık olunca işler karışır.

Kanal 7 Haber SaatiDetaylar

Cuma

21:30

22 Ağustos

Kanal 7 Haber Saati
Kanal 7 Haber Merkezi dünyada ve Türkiye'de yaşanan tüm gelişmeleri ekrana taşıyor. Türkiye ve dünya gündeminin önemli gelişmeleri, farklı görüş ve renklerle izleyicilere aktarılıyor.

Yabancı SinemaDetaylar

Cuma

19:45

22 Ağustos

Yabancı Sinema
Sinema tutkunları için dünya sinemalarından özlediğiniz en güzel filmler ve beğeni toplamış yapıtlar ekrana geliyor.

Hayat Dediğin - Mavi BisikletDetaylar

Cuma

18:45

22 Ağustos

Hayat Dediğin - Mavi Bisiklet
9 yaşında yetim bir çocuk olan Burak’ın en büyük hayali mahallerinde bulunan bir mağazanın vitrininde gördüğü mavi bisikleti almaktır. Küçük çocuk sanki kaybettiği babasından kalan son şeymiş gibi bu mavi bisiklet hayaline tutunmuştur. Çünkü babası ölmeden hemen önce oğluna bu bisikleti almak için söz vermiş ancak ömrü vefa etmemiştir. Burak’ın amcası Hamdi ise aynı mahallede küçük bir bakkal işleten cimri, ters bir adamdır. Oğlundan başka hiç bir şeye değer vermeyen ve merhamet etmeyen Hamdi, yeğeninin bisiklet hayalini öğrenince ona bir teklif yapar. Burak yaz tatili boyunca bakkal dükkanında çıraklık ederse ona o bisikleti alacaktır. Böylece Burak amcasının dükkanında çalışmaya başlar. Ancak amcası tarafından büyük bir hayal kırıklığına uğratılır.