1 Temmuz 2015

19:55:09

Sponsor Reklam

Sponsor Reklam

Sosyete ŞabanDetaylar

Çarşamba

21:45

01 Temmuz

Sosyete Şaban
Şaban Ağa'nın beşik kertmesi olan kız, Amerika'da eğitim aldıktan sonra yurda döner. Babasının işleri iyice kötüye gitmektedir. İstemese de beşik kertmesi Şaban'la evlenmek zorunda kalır. Şaban Ağa kendini kıza beğendirebilmek için her yolu dener. Ancak kız köyde yapılan düğünden sonra İstanbul'a döner. Üstelik Şaban Ağa'yı da fazlasıyla aşağılar. Bu durumu içine sindiremeyen Şaban Ağa, pılısını pırtısını toplayıp, İstanbul'a gelir. İlk işi de İstanbul beyefendilerinden kibarlık dersi almak olur...

Kanal 7 Ana HaberDetaylar

Çarşamba

20:45

01 Temmuz

Kanal 7 Ana Haber
Kanal 7 Haber Merkezi dünyada ve Türkiye'de yaşanan tüm gelişmeleri ekrana taşıyor. Türkiye ve dünya gündeminin önemli gelişmeleri, farklı görüş ve renklerle izleyicilere aktarılıyor.

İftar SaatiDetaylar

Çarşamba

17:50

01 Temmuz

İftar Saati
İftar sofralarının vazgeçilmez programı İftar Saati rahmet ayının bereketiyle Ramazan boyunca her gün canlı yayınla Kanal 7’de ekrana geliyor. İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Hikmet Atan’ın sunumu, emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın yorumlarıyla katıldığı İftar Saati, İslami konularda merak edilenler, ünlü hafızlardan Kur’an-ı Kerim tilavetleri ve ilahilerle Ramazan ayının coşkusunu iftar sofralarına taşıyor.

Hz. YusufDetaylar

Çarşamba

15:50

01 Temmuz

Hz. Yusuf
Hazreti Yusuf kıssasının senaryolaştırılmasıyla ortaya çıkan dizide Hazreti Yusuf'un doğumundan gençlik yıllarına kadar geçen hayatı anlatılıyor. Hz. Yusuf'un, Kur'an'da anlatılan kardeşlerinin hasedi, köle diye satılışı, Zeliha'nın aşkı, hapse düşmesi ve sonunda Mısıra vali olması konu ediliyor.

Biz BizeDetaylar

Çarşamba

11:45

01 Temmuz

Biz Bize
Hilal Ergenekon, günlük yaşamda sıkça karşılaşılan olaylar, iş, aile, sağlık, güzellik, pratik bilgiler ve lezzet önerileriyle Biz Bize ile evlere konuk oluyor.

TV FilmiDetaylar

Çarşamba

08:15

01 Temmuz

TV Filmi
Televizyon filmi kuşağında birbirinden ilginç filmler izleyiciyle buluşuyor. Günümüzde kaybolmaya yüz tutmuş manevi ilişkiler, komşuluk, iyilik-kötülük gibi kavramlar sorgulanıyor.