21 Ekim 2014

21:19:39

Sponsor Reklam

Sponsor Reklam

Yabancı SinemaDetaylar

Perşembe

20:00

23 Ekim

Yabancı Sinema
Sinema tutkunları için dünya sinemalarından özlediğiniz en güzel filmler ve beğeni toplamış yapıtlar ekrana geliyor.

ElifDetaylar

Perşembe

18:50

23 Ekim

Elif
Sezon: 1Yasak bir aşk… Ailelerden gizli gerçekleşen bir evlilik, ortaya çıkan gerçeğin sonunda yıkılan bir yuva… Ve küçücük yaşında hayatın acı gerçekleriyle yüzleşen Elif… Anne ve babası, kendisinin varlığından habersiz yollarını ayırdığında kaderi çizilen Elif, zorluklar içinde dünyaya gelir. Üvey babasının yanında geçen sancılı zamanların ardından hiç bilmediği ve kendisinden habersiz olan öz babası Kenan'ın evine besleme olarak gönderilir. Fakat Elif, çiftlikte kendisini bekleyenlerden habersizdir. Kalbinde kocaman sevgileri besleyen minik Elif, kendisine kötülük yapmaya çalışanlara sonsuz sevgi kapısını açar. Çiftlikte Elif'i bekleyen acı sürprizler, Elif'in annesine duyduğu özlemi gün geçtikçe arttırmaktadır. Anne hasretiyle yanıp tutuşan Elif, küçücük yaşında sabrın anlamını öğrenmiştir.

Kanal 7 Ana HaberDetaylar

Perşembe

17:50

23 Ekim

Kanal 7 Ana Haber
Kanal 7 Haber Merkezi dünyada ve Türkiye'de yaşanan tüm gelişmeleri ekrana taşıyor. Türkiye ve dünya gündeminin önemli gelişmeleri, farklı görüş ve renklerle izleyicilere aktarılıyor.

Ebru Yaşar'la Her GünDetaylar

Perşembe

14:40

23 Ekim

Ebru Yaşar'la Her Gün
Sevilen sanatçı Ebru Yaşar'ın sunduğu ve sağlıktan güzelliğe, yemekten aileye her konunun ele alındığı programa, birbirinden ünlü sanatçılar ve alanında uzman konuklar ağırlanıyor. Ebru Yaşar'la hem bilgilenecek hem eğleneceksiniz...

AliyeDetaylar

Perşembe

11:15

23 Ekim

Aliye
Zengin bir ailenin gelini olan Aliye, iki çocuk annesidir. Evliliğinde aradığı mutluluğu bulamayan genç kadın, bir gün kocası Sinan'ın kendisini aldattığını öğrenir. İki çocuğunu da alarak evden ayrılan Aliye, İstanbul'da yaşayan dayısı Feyyaz'ın yanına gitmek için yola koyulur. Ancak tren garında kendisini bulan Sinan'ın çocuklarından birini almasına engel olamaz. İstanbul'da yeni bir hayat kurmak için çabalayan Aliye'nin aklı Sinan'ın zorla kendisinden kopardığı çocuğundadır.

Dr. Feridun Kunak ShowDetaylar

Perşembe

09:45

23 Ekim

Dr. Feridun Kunak Show
Sezon: 3Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Feridun Kunak'ın sunumuyla ekrana gelen programda, sağlıktan, güzelliğe birçok konuda önemli bilgiler veriliyor. Hasta olup doktora gidemeyen izleyicilerin evlerine gidiliyor ve muayene olmaları sağlanıyor. Ayrıca telefonla bağlanan izleyicilerin sağlık sorunlarına uzman konuklar aracılığıyla yanıt veriliyor.