23 Nisan 2014

10:45:14

Sponsor Reklam

Sponsor Reklam

YoksulDetaylar

Perşembe

22:20

24 Nisan

Yoksul
İsmail ile Necla daha çocuk yaşlardayken birbirlerini sevmiş ve ileride evlenmeye karar vermişlerdir. Ancak Necla zengin bir ağa kızıdır. Ağa ikisinin arasındaki masum ilişkiye daha çocukluk yıllarından itibaren sıcak bakmamıştır. Birlikte olmalarını engellemek için elinden gelen her şeyi yapar. Ancak hem Necla, hem İsmail birbirlerine olan sevgi ve bağlılıklarından asla vazgeçmezler. Ve ağaya karşı zorlu bir mücadele başlatmaya karar verirler. Ancak ağanın tepkisi beklediklerinden de serttir.

Kanal 7 Haber SaatiDetaylar

Perşembe

21:30

24 Nisan

Kanal 7 Haber Saati
Kanal 7 Haber Merkezi dünyada ve Türkiye'de yaşanan tüm gelişmeleri ekrana taşıyor. Türkiye ve dünya gündeminin önemli gelişmeleri, farklı görüş ve renklerle izleyicilere aktarılıyor.

Korkusuz KorkakDetaylar

Perşembe

19:40

24 Nisan

Korkusuz Korkak
Ölümcül hastalığı nedeniyle altı aylık ömrü kaldığını öğrenen memur Mülayim, yaşamının geri kalan kısmını kendisine kötü davranan insanlardan intikam almaya adar. Bu sırada da piyangodan büyük ikramiyeyi kazanır. Mülayim kazandığı tüm parayla şehir merkezinin tam ortasına tuvalet yaptırarak adından herkese bahsettirir. Aslında derdi bir an önce ölmektir. Eline geçen bütün fırsatları değerlendirmeye çalışan Mülayim, mafya ile dolaşmaya başlar. Bundan da sonuç alamayınca çareyi kiralık katil tutmakta bulan Mülayim, kendisine yanlış teşhis konulduğunu ve ölmeyeceğini öğrenince işler sarpa sarar.

Hayat DediğinDetaylar

Perşembe

18:45

24 Nisan

Hayat Dediğin
Konularını yaşamın içinden alan hikayelerden oluşan senaryoları ile hayatın ibret veren yönleri seyirciyle buluşuyor. Haklı ile haksızın er geç ortaya çıktığı, mazlumun tüm yaşananlara rağmen zalimden hakkını aldığı bir dünyanın gözler önüne serildiği ibret dolu filmler ekrana geliyor.

Kanal 7 Ana HaberDetaylar

Perşembe

17:45

24 Nisan

Kanal 7 Ana Haber
Kanal 7 Haber Merkezi dünyada ve Türkiye'de yaşanan tüm gelişmeleri ekrana taşıyor. Türkiye ve dünya gündeminin önemli gelişmeleri, farklı görüş ve renklerle izleyicilere aktarılıyor.

Canım KardeşimDetaylar

Perşembe

15:50

24 Nisan

Canım Kardeşim
Deniz ve Fırat aynı sırayı paylaşan iki sınıf arkadaşıdır. Bu iki arkadaşın ortak noktaları ikisinin de ailelerinin boşanmış olmalarıdır. Deniz babasının yanında; Fırat da annesi ile birlikte yaşamını sürdürmektedir. Fırat, sınıflarına sonradan gelen Deniz'i kabullenmekte zorlanır. Kendisinden daha çalışkan olması ve sınıf başkanlığı seçiminde başkanlığı Deniz'e kaptırması Fırat'ı daha hırçın hale getirmiştir. Dersler tüm hızıyla devam ederken veli toplantısı günü gelmiştir. Toplantı için okula gelen Deniz'in babası Özgür ve Fırat'ın annesi Filiz'in ilk tanışmaları otopark yeri yüzünden yaşanan küçük bir sürtüşme nedeniyle tatsız olur. Küçük bir tatsızlıkla başlayan ilişki bir süre sonra mutlu bir birlikteliğe dönüşür. Böylece aralarında sürekli bir çekişme ve sürtüşme bulunan Deniz ve Fırat'ın anne ve babasının aldığı evlilik kararı iki küçük çocuğun hayatlarında bir dönüm noktası olur.