27 Mart 2015

05:31:35

Sponsor Reklam

Sponsor Reklam

İskele SancakDetaylar

Cuma

23:50

27 Mart

İskele Sancak
Tartışma klasiği İskele Sancak, Mehmet Acet'le Türkiye’nin ve dünyanın gündemini ekrana taşıyor. Çarpıcı gelişmelerin uzman konuklarla değerlendirildiği İskele Sancak’ta, birçok konu tartışılıp, konuşuluyor.

Türk FilmiDetaylar

Cuma

22:30

27 Mart

Türk Filmi
Yeşilçam yıldızlarının klasikleşmiş filmleri izleyicilerle buluşuyor. Sadece ünlü olan yıldızların değil, unutulan oyuncuların da filmlerine yer veriliyor. Hayatın içinden gerçek duyguları, tutkuları, sevdayı, hırsı, öfkeyi ve dramı içeren eski Türk filmleri, Kanal 7 ekranlarında...

Komando Dadı (The Pacifier)Detaylar

Cuma

20:45

27 Mart

Komando Dadı (The Pacifier)
Komando Shane Wolfe'a verilen yeni görev daha öncekilerden biraz farklıdır. Anneleri başlarında olmayan beş yaramaz kardeşe bir süreliğine bakıcılık yapacaktır. Ancak bu dadı standartların biraz dışındadır. Zira silah teknolojileri, terör örgütleri konusunda deneyimli bir çocuk bakıcısıyla her zaman karşılaşılmaz. Ailenin yeni bireyi komando Shane Wolfe, zamanla çocuklarla baş etmenin hiç de kolay olmadığını anlar. Aksiyon filmlerinin vazgeçilmez ismi Vin Diesel, bu kez şimdiye kadar oynadıklarından çok farklı bir karakterle karşımıza çıkıyor.

ElifDetaylar

Cuma

18:45

27 Mart

Elif
Arzu, kendisini tehdit edenin kim olduğunu öğrenmeye çalışır. Selim ve Zeynep ise mutluluklarını korumak isterken Aliye engeline takılır. Birbirlerini çok seven çift, aşklarını koruyabilecek mi?

Kanal 7 Ana HaberDetaylar

Cuma

17:50

27 Mart

Kanal 7 Ana Haber
Kanal 7 Haber Merkezi dünyada ve Türkiye'de yaşanan tüm gelişmeleri ekrana taşıyor. Türkiye ve dünya gündeminin önemli gelişmeleri, farklı görüş ve renklerle izleyicilere aktarılıyor.

Hz. Ömer’in DoğuşuDetaylar

Cuma

15:50

27 Mart

Hz. Ömer’in Doğuşu
Hz. Hamza müşriklerin önde gelenlerinden Ebu Cehil’i yaralamıştır. Bir Müslümanın Mekke’nin önderlerinden sayılan Ebu Cehil’in kanını akıtması büyük bir olaya dönüşmüştür. Ebu Cehil’in intikamını almak üzere yeğeni Ömer’in öne çıkmasında Ebu Cehil’in kız kardeşi olan annesi Hantame’nin de kışkırtmasının büyük rolü vardır. Annesi tarafından kışkırtılan Ömer, önce Hamza’yı öldürmek sonra da İslamiyet’i ortadan kaldırmak için Hz. Muhammed’i de yok etmek kararındadır. Hz. Muhammed’i öldürme kararı alan, Mekke’de Müslüman bırakmak istemeyen Ömer’i kendi evinde bir sürpriz beklemektedir. Ömer bir gün kendi evinde Allahın ayetlerinin okunduğunu duyar ve Hz. Muhammed’in duasındaki Ömer ortaya çıkmaya başlar.