9 Ekim 2015

13:26:50

Sponsor Reklam

Sponsor Reklam

Matrix 1 (Matrix 1)Detaylar

Cuma

22:00

09 Ekim

Matrix 1 (Matrix 1)
Gerçek dünya Matrix’in makine askerleri tarafından istila edilirken, Neo, Zion’u koruyabilmek için çabalamaktadır. Trinity ve Neo makinelere karşı amansız savaşlarını sonlandırabilmek için daha önce kimsenin denemediği bir yol denerler ve makinelerin başkentine doğru harekete geçerler. Bu savaşı Neo’nun kazanabilmesi, gerçek dünya ile sanal dünya Matrixin arasında sıkışıp kalan Neo’nun kendini kurtarabilmesine bağlıdır.

Kanal 7 Haber SaatiDetaylar

Cuma

21:30

09 Ekim

Kanal 7 Haber Saati
Kanal 7 Haber Merkezi dünyada ve Türkiyede yaşanan tüm gelişmeleri ekrana taşıyor. Türkiye ve dünya gündeminin önemli gelişmeleri, farklı görüş ve renklerle izleyicilere aktarılıyor.

ElifDetaylar

Cuma

19:00

09 Ekim

Elif
Yasak bir aşk… Ailelerden gizli gerçekleşen bir evlilik, ortaya çıkan gerçeğin sonunda yıkılan bir yuva… Ve küçücük yaşında hayatın acı gerçekleriyle yüzleşen Elif… Anne ve babası, kendisinin varlığından habersiz yollarını ayırdığında kaderi çizilen Elif, zorluklar içinde dünyaya gelir. Üvey babasının yanında geçen sancılı zamanların ardından hiç bilmediği ve kendisinden habersiz olan öz babası Kenan’ın evine besleme olarak gönderilir. Fakat Elif, çiftlikte kendisini bekleyenlerden habersizdir. Kalbinde kocaman sevgileri besleyen minik Elif, kendisine kötülük yapmaya çalışanlara sonsuz sevgi kapısını açar. Çiftlikte Elif’i bekleyen acı sürprizler, Elif’in annesine duyduğu özlemi gün geçtikçe arttırmaktadır. Anne hasretiyle yanıp tutuşan Elif, küçücük yaşında sabrın anlamını öğrenmiştir.

Kanal 7 Ana HaberDetaylar

Cuma

18:00

09 Ekim

Kanal 7 Ana Haber
Kanal 7 Haber Merkezi dünyada ve Türkiyede yaşanan tüm gelişmeleri ekrana taşıyor. Türkiye ve dünya gündeminin önemli gelişmeleri, farklı görüş ve renklerle izleyicilere aktarılıyor.

Mahmut Tuncerle Nasipse OlurDetaylar

Cuma

14:00

09 Ekim

Mahmut Tuncerle Nasipse Olur
Hayatın içinden merak edilen konuların uzman konuklarca ele alınacağı Mahmut Tuncer’le Nasipse Olur gündüz kuşağına farklılık getiriyor. Sürpriz sanatçılar, halaylar, yemek tarifleri, sağlık ve güzellik önerileri Mahmut Tuncer farkıyla ekrana geliyor. Ve bir Mahmut Tuncer klasiği… Sevip de kavuşamayanlar, imkansızlıktan evlenemeyenler Mahmut Tuncer’le Nasipse Olur’da yuvalarını kuruyorlar. Programda her hafta bir çiftin nikahı kıyılıyor.

TV FilmiDetaylar

Cuma

12:45

09 Ekim

TV Filmi
Televizyon filmi kuşağında birbirinden ilginç filmler izleyiciyle buluşuyor. Günümüzde kaybolmaya yüz tutmuş manevi ilişkiler, komşuluk, iyilik-kötülük gibi kavramlar sorgulanıyor.