19 Eylül 2014

22:49:05

Sponsor Reklam

Sponsor Reklam

Çöl KartalıDetaylar

Cuma

02:00

19 Eylül

Çöl Kartalı
Osmanlı ordusunda görev yapan iki subay, Yemen çöllerinde birlikte savaşmıştır. Ancak, savaş sonrasında da yolları kesişir. Kahramanlarımız bir süre sonra aynı kadına aşık olduklarını farkederler.

Gol KralıDetaylar

Cuma

22:00

19 Eylül

Gol Kralı
Sait Sarıoğlu futbol meraklısı Sevim Ferferik’e ilk görüşte aşık olur. Sevim ve ailesi de zengin bir koca adayı buldukları için çok mutludur. Nişanlanan çiftin arasına Sevim'in futbol aşkı girer. Sait, nişanlısının ilgisini çekebilmek için futbolla ilgilenmeye başlar. Futbola merak salan Sait, Sevim'in gözüne girmek için başarılı bir futbolcu olmaya karar verir. Ancak Sevim’in onunla dalga geçmesi hırsını daha da artırır. Gözlerindeki ileri derecedeki bozukluğa rağmen futbolcu olmayı kafasına koyar.

Diş Perisi 2 (Tooth Fairy 2)Detaylar

Cuma

20:15

19 Eylül

Diş Perisi 2 (Tooth Fairy 2)
Hayalperest bir adam olan Larry Guthrie, sevgilisini kasabanın en yakışıklı adamına kaptırınca, onu geri kazanabilmek için bir sosyal sorumluluk projesine girer. Kasabadaki ilkokul öğrencilerine okul sonrası gönüllü olarak yardım edecektir. Ancak çocuklara diş perisinin gerçek olduğuna dair bir hikaye anlatınca, bale eteği giymiş kanatlı bir periye dönüşür. Görevi ise düşen dişleri toplamaktır.

Kanal 7 Ana HaberDetaylar

Cuma

17:50

19 Eylül

Kanal 7 Ana Haber
Kanal 7 Haber Merkezi dünyada ve Türkiye'de yaşanan tüm gelişmeleri ekrana taşıyor. Türkiye ve dünya gündeminin önemli gelişmeleri, farklı görüş ve renklerle izleyicilere aktarılıyor.

Zengin ve YoksulDetaylar

Cuma

16:00

19 Eylül

Zengin ve Yoksul
Hasip; gençliğinden bu yana bir sürü işe girip çıkmış, hiç birinde dikiş tutturamamış mahallenin 'Tıkandı Baba' diye takıldığı, nasip çeşmesi bir türlü akmayan, yüzü bir türlü gülmeyen biridir. Nasip’in hayata başladığı bütün arkadaşları zengin olmuşlar, mala mülke kavuşmuşlardır. Gelgelelim Hasip bunca uğraşısına, çabalamasına rağmen evine yavan bir ekmeği bile zor götürmektedir. Hasip’in bu nasipsiz hali zengin olmuş çocukluk arkadaşlarından Mahmut’un dikkatini çeker. Zekatını Hasip’e verecek, böylece onu bu yakınmalardan, yoksulluktan kurtulacaktır. Mahmut kendini belli etmeden Hasip’e parayı ulaştırmak için değişik yollara başvurur. Yüklü miktardaki zekat parası doğuştan kısmetsiz olan Hasip’e ulaşırsa, Hasip’in hayatı değişecektir.

Ebru Yaşarla Her GünDetaylar

Cuma

14:00

19 Eylül

Ebru Yaşarla Her Gün
Sevilen sanatçı Ebru Yaşar'ın sunduğu ve sağlıktan güzelliğe, yemekten aileye her konunun ele alındığı programa, birbirinden ünlü sanatçılar ve alanında uzman konuklar ağırlanıyor. Ebru Yaşar'la hem bilgilenecek hem eğleneceksiniz... Programa bugün Yazar Uğur Koşar ve türkücü Hülya Bozkaya konuk oluyor.